Süsleme Yapan Firmalar

Haziran 16, 2019

SÜSLEME YAPAN FİRMALAR

Organizasyonlarda olmazsa olmaz süslemeler, onlar olmadan aslında bir davete tam bir davet

diyemeyiz. Masa ve mekan süslemesi göze hitap etmesi açısından daha görsel ve renkli olması için her zaman balon süsleme organizasyonuna ihtiyaç duyarız. En özel günlerinizi kusursuz bir organizasyon olması için süsleme yapan firmalar ile çalışmak onların hazırladığı bir organizasyon. Uçan balon süsleme ve uçan balon servisi, palyaço ile hediye servisi, tahta bacaklı adam ve ateş yutan adam şovları, sihirbaz ve jonglör gösterileri etkinliklerinizi planlamak ve ihtiyacınız olan tüm animasyon hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için çok önemli.

 

 

Profesyonel bir süsleme hizmeti için yaratıcı tasarımlar, hürnerli ekip işte majör catering sizlere sunduğu hizmet kalitesi. Hizmet kalitesi her daim büyük önem taşırken süsleme yapan organizasyon firmaları bu konuda büyük bir titizlikle çalışır ve ortaya çıkan muazzam bir konsept ile organizasyon olur. Peki süsleme firmaları hangi hizmetleri veriyorlar? Örneğin çiçek ve tül süslemelerin yanında şamdan, vazo ve çeşitli ekipmanlar ile masa süslemeleri yapıyoruz. Aslında her konseptte farklı süslemeler kullanılır.

 

Deniz kenarında yapılan, düğün salonlarında yapılan her düğün organizasyonunda muhteşem bir atmosfer yaratan bir firma olmak bizim için gurur verici. Çalıştığımız tüm müşterilerimizi memnun kaldığı bir profesyonel ekip ve çalışan grubumuzla sizlere hizmet vermek her zaman önceliklerimiz. Süsleme yapan firmalar kafanız da belirlediğiniz konsepte uygun mekan süslemesi yapacağı için tam olarak hayalini kurduğunuz organizasyonu sizlere sunuyoruz. Yapacağınız süsleme ne kadar güzel olursa etkinliğinizde bir o kadar keyif veren göz dolduran bir halde olur. İlgi çekici ve göz alıcı bir organizasyon istiyorsanız eğer bu konuda uzmanı olan bir firmaya yani Major Catering’e davetinizi emanet edip eğlencenin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Kır düğünlerine en çok yakışan gerbera, lavanta ve Hollanda gülleri gibi çiçeklerle doğal ve şık süslemeler gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş yollarında yoğun olarak kullanılan gold detaylar, masa ve sandalye süslemelerinde de kullanılır. Akıllardan silinmeyecek bir organizasyon için doğru adres Major Catering yapacağımız süslemeler ile dilden dile dolaşacak bir organizasyonu sizlere

sunmak bizim işimiz. Özel tasarım dekor ve süslemeler, çiçekler ve artık hayal gücünün ötesinde birçok unsur da kullanılıyor düğün mekanı süslemelerinde. Eskitilmiş vintage mobilya ve dekorlar, el yapımı ahşap veya kütük tasarımlar, danteller, içi rengarenk çiçek dolu kavanozlar ve daha birçok dekor düşünülebilir.

 

Tüm organizasyon alanlarını tek tek kontrol ederek hiçbir sorun çıkmayacak şekilde düzenleyen majör catering davetlilerinize ve size profesyonel tavsiyelerimizi ve uzmanlığımızı teklif ediyoruz. Alan süslemesi kapsamında düğün organizasyonunun yapılacağı alan ve çevresindeki uygun yerler tül, fiyonk, kumaş ve uygun materyallerle süslenir. Kına gecesi organizasonları için,

kırmızı ağırlıklı düğün süslemelerine benzer uygulamalar yapılır.  Lake beyaz şık nikah masası, gelin damat için yüksek gelin-damat sandalyeleri, şahitler ve nikah memuru için puflardan oluşur.

Böylelikle her zaman güncel ve her zaman daha iyisini sunabiliyoruz. Yeni fikirleri dünya çapında takip ediyor ve tüm kalitemizi bu yönde sürekli kararlı bir şekilde yükseltiyoruz. Masa Süslemelerinde her geçen sezon itibari ile yenilikler oluşmaktadır, kullanılan Masa Örtüsünden tutunda kullanılan Peçeteliğe kadar her şey her sene farklı modellerin çıkması sebebiyle yenilenmektedir.

 

Dügün Masa Dekorasyonu hem fazla abartı olmamalı hem de fazla sönük görünecek şekilde yapılmamalıdır, kullanılacak Masa Süsleme Objeleri özenle seçilmeli mekanın yapısına uygun bir dekorasyon ile bu işi kendi lehinize çevirmeniz mümkündür. Süslemeler belirlenen renge uyarlanarak objeler şekillendirilir ve ona göre yapılır. Tül süsleme ve çiçek süslemeler ile, doğum odalarınızı süslüyor, bebeğinize eğlenceli ve sempatik bir odada merhaba diyoruz. Mekanın özenle süslenmesi ve balonların mekana ayrı bir hava katması unutulmaz anların hafızalara kazınmasına yardımcı olacaktır. Mekanı keşfe gelen ekip hangi tür süslemenin mekan için uygun olacağına karar vererek bu doğrultuda hazırlıklara başlıyor. Süsleme hizmeti denildiği zaman mekan süsü olarak sadece balon akla gelmemeli. Organizasyon şirketinden gelen profesyonel ekip mekanı istediğiniz şekilde süsleyecek ve gelen misafirlerin etkilenmesini sağlayacaktır. Hazırladığımız organizasyon büyüleyici etkisiyle size gülümsediğini fark edecek ve “iyi ki organizasyon şirketi ile anlaştım” diyeceksiniz.

 

Leave a reply
LED ERKRAN KİRALAMA

Leave Your Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir