Şişme Oyun Parkuru

İzmir Organizasyon Hizmetleri
 • İzmir Piknik Organizasyon

  İzmir Animasyon & Organizasyon Hizmeti
 • Şişme oyun parkurları çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri, sağlıklı plastikten yapılmış içleri sürekli yenilenen hava ile dolu güvenli ve keyifli oyuncaklardır. Kendi başına ayakta durabilen çocuklarımızdan, ergenlik çağına girmiş çocuklarımıza kadar her farklı yaş grubuna özel şişme oyun parkuru mevcuttur.

 • Şişme oyun parkurlarımızı görmek ve/veya fiyat almak için bize ulaşın. Size en uygun parkuru bulalım ve etkinliğinize renk katalım. Çocuklar keyifli vakit geçirirken siz de yetişkinlerle rahat vakit geçirin.

  • Palyaço Kiralama
   İzmir Organizasyon
  • Ramazan Eğlenceleri
   İzmir Etkinlik
  • Şirket Pikniği Organizasyonu
   İzmir Organizasyon
  • Balon Süsleme
   Süsleme Hizmeti
 • Şişme Oyun Parkurları

   

  Şişme oyun parkurları çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri, sağlıklı plastikten yapılmış içleri sürekli yenilenen hava ile dolu güvenli ve keyifli oyuncaklardır. Kendi başına ayakta durabilen çocuklarımızdan, ergenlik çağına girmiş çocuklarımıza kadar her farklı yaş grubuna özel şişme oyun parkuru mevcuttur.

   

  Küçük çocuklar için top havuzu, mini combo gibi şişme oyun parkurları bulunmaktadır. Bu şişme oyun parkurlarında çocuklar güvenle, yumuşak zeminde sağlıklı plastikte keyifle oyun oynarlar. Çocukların neşeli gülücükleri, şişme oyun parkurunu gördükleri andaki heyecanları çevredeki herkesi mutlu ediyor.

   

  Yaşça biraz daha büyük çocuklar için kurduğumuz dev kaydıraklar, maksi combo, gladyatör ve benzeri şişme oyun parkurları keyifli vakit geçirmek için ideal! Yaş grubu biraz daha büyüdükçe rekabetçilik ve oyun hevesi artıyor. Çocukların bu rekabetçi tarafını rahatlatabilmesi ve oyunlarındaki hırçınlığı rahatça atabilmesi için yumuşak bir zeminden daha iyisi olamaz. Bu yüzden şişme oyun parkurlarının çocukların enerji atması için doğru olduğu yer olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

   

  Şişme oyun parkurlarının kurulumu için önceden gelip yerinizin görüyoruz ve yerinize en uygun parkurun ne olabileceğini sizinle belirliyoruz. Bu belirlemenin ardından en doğru şişme oyun parkurunu kuruyoruz, kurulan parkurların başlarına sivil animatörler koyuyoruz. Sivil animatörlerin görevi çocukların keyifle ve güvenle oynadıklarından emin olmaktır. Her ne kadar şişme oyun parkurları güvenli de olsa, çocuklarımız eğlence dozunun artmasından dolayı aşırı enerjilerini başka arkadaşlarına yönlendirebiliyorlar. Bunu kasıtlı ya da kasıtsız yapsalar da başlarında bir animatörün olması ve onları oyun oynarken izlemesi çok önemli ve atlanamayacak bir detaydır.

   

  Şişme oyun parkurlarında keyifle vakit geçiren çocuklar, günün sonunda tüm enerjilerini parkurlarda bırakıyorlar ve öyle ayrılıyorlar. Çünkü bu keyifli parkurlarda enerjileri bitene kadar oynamak istiyorlar. Anne ve babalar da eve döndüklerinde rahatlıkla çocuklarını uykuya gönderebiliyorlar. Zira, çoğu eve kadar bile dayanamıyorlar.

   

  Şişme oyun parkurlarımızı görmek ve/veya fiyat almak için bize ulaşın. Size en uygun parkuru bulalım ve etkinliğinize renk katalım. Çocuklar keyifli vakit geçirirken siz de yetişkinlerle rahat vakit geçirin.

 • Bizimle iletişime geçmek için...