Alış Veriş Merk. Etkinlikleri

Our Classes
 • AVM Etkinlikleri

  İzmir Animasyon & Organizasyon Hizmeti
 • . Biz, alış veriş merkezi etkinliklerinde ebeveyn ve çocukların bir arada olduğu oyunlar yapmayı amaç ediniyor ve ona göre oyunlar planlıyo

 • Çocukların ve ebeveynlerinin alış veriş merkezi maceraları genelde çok sıradandır. Alış veriş merkezine yapılan geziler, eğer alış veriş içermiyorsa, hep aynıdır. Alış veriş merkezine girersiniz, birkaç mağazanın önünden geçersiniz ve yemek katında bir şeyler yedikten sonra eve dönersiniz.

  • Palyaço Kiralama
   İzmir Organizasyon
  • Ramazan Eğlenceleri
   İzmir Etkinlik
  • Şirket Pikniği Organizasyonu
   İzmir Organizasyon
  • Balon Süsleme
   Süsleme Hizmeti
 • AVM Etkinlikleri

   

   

  Çocukların ve ebeveynlerinin alış veriş merkezi maceraları genelde çok sıradandır. Alış veriş merkezine yapılan geziler, eğer alış veriş içermiyorsa, hep aynıdır. Alış veriş merkezine girersiniz, birkaç mağazanın önünden geçersiniz ve yemek katında bir şeyler yedikten sonra eve dönersiniz.

   

  Bazı alış veriş merkezlerinde durum biraz daha farklıdır. Bu alış veriş merkezlerinde ise, çocukları eğlendiriyoruz kisvesinde bir sürü para talep ederler ve gayet sıradan oyuncaklara abartı ücretler isterler. Bu parayı sırf bir kahve içebilmek için kabul edersiniz kimi zaman. Ama kimi zaman ise çocuğumla vakit geçirmek istiyorum der, alış veriş merkezi etkinliklerine katılmazsınız.

   

  Biz bu duruma yeni bir boyut getirmek istiyoruz ve alış veriş merkezi etkinliklerinde iddialı olduğumuzu belirtiyoruz. Biz, alış veriş merkezi etkinliklerinde ebeveyn ve çocukların bir arada olduğu oyunlar yapmayı amaç ediniyor ve ona göre oyunlar planlıyoruz. Bu oyunlar ile ebeveyn-çocuk arası kaliteli zaman geçirme şansı doğuyor ve alış veriş merkezi etkinliklerinden çok uzak bir alış veriş merkezi etkinliği ile eğlenmiş oluyorsunuz.

   

  Alanında uzman ve deneyimli drama eğitmenlerinin hazırlamış olduğu atölyelerin uygulamalarını yine alanında deneyimli animatörler ile alış veriş merkezi etkinliklerine bambaşka heyecanlar getiriyoruz. Siz de alış veriş merkezi etkinliklerinde bizi tercih edin, sizin alış veriş merkezinize ve müşteri portföyünüze uygun  etkinliklerimizle size geri dönüş yapalım.

 • Bizimle iletişime geçmek için...